Hakkımızda

Ankara Organizasyon™ profesyonelliği, kaliteyi, en yeni teknolojiyi kullanmayı ve en önemlisi güvenliği ön planda tutmayı ilke edinmiş havai fişek, lazer ve multimedya gösteriler alanında uzmanlaşmış en yeni nesil gösteri ekibidir. Ankara Organizasyon'un öncelikli ilkesi gösterilerinde insan sağlığını tehlikeye atmamak, kontrollü gösteriler gerçekleştirmektir.Ankara Organizasyon'un ekibi bu sektörün ne kadar tehlikeli, hata affetmez ve asla kahramanlık kabul etmez bir iş olduğunu sürekli yapmış olduğu denemelerle taşıdığı riski anlama ve bir avuç patlayıcı tozunun insanlara ne kadar zarar verebileceğini bilme lüksüne sahip kişilerdir. Firmamız; Proteknik madde alma ve satma ruhsatı, patlayıcı madde güvenlik belgesi ve maddi sorumluluk poliçesi sahibi olup profesyonel kadrosunda ateşleyici yeterlilik ve özel güvenlik belgeleri bulunan  ve uzmanlardan oluşmaktadır. 2002 yılında faaliyetine başlamıştır.

Güvenlik ve Tecrübe;

Ankara Organizasyon'un  öncelikli ilkesi gösterilerinde insan sağlığını tehlikeye atmamak,kontrollü gösteriler gerçekleştirmektir. Ankara Organizasyon'un ekibi bu sektörün ne kadar tehlikeli,hata affetmez ve asla kahramanlık kabul etmez bir iş olduğunu sürekli yapmış olduğu denemelerle taşıdığı riski anlama ve bir avuç patlayıcı tozunun insanlara ne kadar zarar verebileceğini bilme lüksüne sahip kişilerden oluşmuştur.

Yetki Belgelerimiz ;

İçişleri Bakanlığından alınmış Proteknik madde satın alma ve satma ruhsatı,Patlayıcı madde güvenlik belgesi,A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgeleri,maddi sorumluluk poliçesi bulunmaktadır.